Jdi na obsah Jdi na menu
 


Můj první měsíc J

14. listopadu 2005 – 1. den

Už z toho prsa něco teče. Konečně mě to tu začíná bavit, i když v bříšku bylo přeci jenom lépe. Většinu dne spím nebo cucám prso. Je to tu celkem pohoda. Trochu ubývám na váze (na 2.7 Kg), ale doženu to, slibuju!

17. listopadu 2005 -  4. den

ObrazekVše pokračuje stejně jako na začátku, z prsa už cucám mlíčko. Je mi i teplo a na to světlo jsem si zvykla, ale dneska oproti předchozím dnům prý jedeme jinam. Vážím už 2,9 Kg. Máma mě obléká jako na Sibiř a pak mě strká do sedačky. Jsem celá v růžovém a moc mi to sluší. Jsem opět unavena a jdu spát!

Probudila jsem se a jsme jinde, je tu postýlka a hračky a celkem se mi tu líbí!

20. listopadu 2005 – 6. den

Celkem jsem se už zabydlela, papám poctivě, akorát mě nějak zlobí očičko! Mám tam zánět, ale máma říká, že se nemám bát, že půjdeme k doktorce. Tak se nebojím J

22. listopadu 2005 – 1. týden a 1 den

ObrazekJe deset hodin ráno a my míříme k paní doktorce. Jsem poprvé venku a celkem se mi to líbí. Kočárek tak příjemně drkotá. U paní doktorky mě váží a vážím už 3,03 Kg J Jinak jsem prý v pořádku a očička se musí vykapávat. Taky mě dala na bříško, tak jsem jim ukázala, jak umím zvednout hlavičku, prý pasu koníky J, všichni koukali jako diví, jak jsem šikovná!

24. listopadu 2005 – 1. týden a 5 dní

Jedeme i s tátou na výlet až do Kolína. Vyzvedli jsme vekou bílou obludu. Prý je to Aileen a je to můj pes! No nevím co s tím velkým psem budu dělat! Uvidíme

29. listopadu 2005 – 2. týdny a 1 den

ObrazekJdeme opět k doktorce, vážím 3,13 Kg, takže jsem přibrala 100g. Jinak je vše v poho a jsem zdravá! Ale začíná mě bolet bříško, prdíky mě pěkně štvou! Občas si ještě vzpomenu na to teplíčko v bříšku a přemýšlím, proč jsem lezla ven. Kdoví jak by mi teď bylo L ale jinak jsem se s tím světem už smířila. Nějak to zvládnu!

1. prosince 2005 – 2. týdny a 3 dny

Chodí sem pořád nějací lidi! Ale já většinou spím a moc si jich nevšímám. Byli tu například: Babička Třeštíková, Babička Svačinová, Teta Aja, Teta Monika s Danýskem, Teta Katka s Dominikem, teta Sisi s Majkem, Tety Linda a Pavla z mamčiné práce, Teta Míša Krejcarová a Strejda Libor (angličtinář), Strejda David Paul, Strejda Vláďa s tetou Ivetkou, Terezkou a Verunkou, Teta Katka se strejdou Mirdou, Teta Soňa s Jiříkem …… atd.

ObrazekNevím sice co chtějí, ale pořád mě Ňuníkují a nosí nějaké divné věci. Zatím to prý neocením, ale později se mi prý ty věci budou líbit na hraní, říká máma a ta má zatím pořád pravdu J

Mě zatím zajímá jenom papání a suchá plínka, jinak pořád spinkám!

6. prosince 2005 – 3. týdny a 1 den

Opět jdeme k paní doktorce! Vážím 3,3 Kg, už vypadám jako pořádné miminko J Dostávám konečně kapičky na pesíky. Snad už se mi bude spinkat lépe!

13. prosince 2005 – 1 měsíc! (4 týdny)

ObrazekMám prý narozeniny J a my opět míříme k doktorce, vážím 3,75 Kg a přibrala jsem 450g J Jsem prý moooc šikovná a doháním ostatní miminka J, teda váhou, jinak jsem spíš napřed!

 

Náhledy fotografií ze složky první měsíc

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

proste nadherny

(Luca, 20. 4. 2007 20:42)

ahojky ... ja strasne miluju deti a je to tu fakt suprovi ja sem ve svym zivlu fakt pekny

kukikikukikikuk

(radanomonikoklara, 15. 9. 2006 16:02)

je to roztomilé...

KUK!!!

(Teta Ája, 10. 4. 2006 22:39)

Je to fakt dobrý, je to dost vtipný, tu adresu si snad dám na vizitky ať to každej vidí :-)